ІДЛ

Коротко про ІДЛ

Навіщо вам дебати?

Професійний розвиток

Дебати - важливий фактор професійного розвитку історика, які навчають будувати виступи, виголошувати промови то розвивають логічне мислення. Крім того, вони допомагають поглянути на проблему з обох сторін - ти до останнього не знаєш, яку сторону будеш відстоювати тому маєш знайти сильні аргументи як "за" так і "проти"!

Мотивація

Це заняття дає нам ту мотивацію для розвитку, яку часто не дають звичайні заняття. Адже усім хочеться перемогти.

Дебати об'єднують!

Дебати об'єднують істфак - ось ти граєш зі старшими курсами у матчі, а ось ви вже у неформальній атмосфері обговорюєте все, починаючи з минулої гри і до факультету, а також життя істориків. Це та сфера, де ми можемо ділитись знаннями, досвідом та виходити за межі кімнати, потоку, курсу!

У нас, як і в будь-якій спортивній грі, діє турнірна система. Як у футболі є кубок і чемпіонат (Ліга). У першому випадку команди раунд за раундом проходять суперників, поки не опиняться у вирішальній грі – фіналі, у другому – для того щоб опинитись у фіналі потрібно пройти два групових етапи, набравши більше балів за опонентів! У кінці року між переможцями двох проводиться Суперкубок, де визначається найкраща команда сезону. Суддями виступають найкрупніші викладачі факультету, аспіранти, випускники та ветерани дебатної руху! Тут є можливість познайомитися з викладачем до того, як він почне вести у вас курс!

Ми співпрацюємо з найкращими видавництвами України, тож наші переможці отримують їх круті новинки. Частина хітів “Книжкового Арсеналу” роздавались за перемогу у Суперкубку!

Крім того, ми активно налпгоджуємо співробітництво з іншими Університетами та науковими осередками в Україні. Щороку наші гравці виїжджають на турніри у Львові, у подальшому таких поїздок може бути ще більше. Ми сприяємо розвитку наших гравців як можемо!

Звичайно ні! Вже втретє буде проводитись Дебатна школа, у якій ви детально познайомитесь з форматом, вдосконалите свої навички та отримайте кілька лайфхаків від організаторів та найкращих спікерів ІДЛ. Далі, проводиться спеціальний турнір для дебютантів – Кубок Претендентів, де буде змога відточити майстерність на практиці, зігравши з однаковими за рівнем командами. Переможець КП отримає, окрім призів, пропуск у високі стадії турнірів ІДЛ. Тому, ми поступово інтегруватимемо вас у дебатне середовище, щоб у вирішальний момент ви показала себе у повній мірі.

Приєднуйтесь до ІДЛ! Ми завжди вам раді і чекаємо на нових учасників!

Комісар – Олександра Тимофєєва (@Timofeychick )

Нагадаємо умови участі в ІДЛ:

  • Команда мінімум з 3 чоловік (максимум 5 чоловік в команді);
  • Назва команди
  • Капітан
  • Бажання грати 
  • Хороший настрій

Більше про правила ігор на турнірі, регламент та інше ви можете дізнатись тут…

Як тільки буде відкрита реєстрація на турнір, то ви зможете перейти до Google-форми клацнувши на оцю кнопку внизу.