Меню Закрити

Про проект "ДЂЕПИС"

Проект “ДЂЕПИС” – це студентська творча платформа з великою місією: популяризувати історію та просвічувати людей. Ми хочемо, щоб українці й, зокрема, молодь цікавилися та захоплювалися історією. Саме тому ми створили майданчик, де публікуються оригінальні статті та інші матеріали на історичну тематику й організовуються різноманітні проекти. “ДЂЕПИС” покликаний об’єднувати людей, які прагнуть реалізовувати спільні ідеї, спілкуватися й саморозвиватися. Запрошуємо стати частиною нашої спільноти!

У рамках проекту ми:

√   розвінчуємо історичні міфи та байки

√   правдиво й цікаво розповідаємо про різні події та епохи

√   експериментуємо з особливими напрямками в історії

√   об’єднуємо людей навколо інтересу до історії

√   поширюємо знання і розвиваємо науку

Своїм головним завданням вважаємо покращити становище історії як науки в Україні, використовуючи старі та впроваджуючи нові методи її викладу на широкий загал умедіа-просторі.

З чого складається "ДЂЕПИС"

Цикли

Для полегшення навігації на сайті та пошуку статей на сайті “Дієпис” їх об’єднують в цикли. Зазвичай це схожі за тематикою або взаємопов’язані статті, написані одним автором.

Відео- та аудіолекції

Не читанням єдиним. Сайт також буде поступово наповнюватись відео- та аудіоконтентом. 

Студентські ініціативи

“Дієпис” не єдиний проект, що створюється нашою студентською спільнотою і розкриває нові грані історії. Рекомендуємо вам дізнатись більше про 3 інші проекти й обов’язково відвідати їх при нагоді:

Це далеко не весь наш арсенал ідей, і кожного дня сайт вдосконалюватиметься та наповнюватиметься новим матеріалом. Дякуємо, що ви з нами! Скоріше переходьте до того, що вас цікавить!

Як з нами зв'язатись?

Мобільні телефони:
+380673657412 – Жуковський Іван
+380689973957 – Бронтерюк Богдан 
E-mail:
diepis.ukraine@gmail.com

Якщо ви хочете повідомити нас про помилку в тексті, виділіть, будь ласка, цей фрагмент та надішліть його нам на електронну пошту разом із посиланням на статтю з помилкою. 

Також, якщо ви хочете запропонувати нам партнерський проект, то пишіть на наш e-mail або дзвоніть на вказані мобільні номери. Наперед дякуємо!